Ta oferta pracy jest nieaktualna od 201 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektryk - pracownik działu utrzymania ruchu

  • Łask, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 02.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    InstalPlast Łask Sp. z o.o. sp.k.

    Miejsce pracy: Łask
    Region: łódzkie

    Główne obowiązki:

    • Monitoring maszyn i urządzeń;
    • Remonty i konserwacje maszyn i urządzeń, zgodnie z planem utrzymania ruchu;
    • Bieżąca regulacja oraz naprawa maszyn i urządzeń.

    Wymagania:

    • Doświadczenie zawodowe na stanowiskach związanych z naprawą maszyn i urządzeń;
    • Wykształcenie techniczne lub elektronik, elektryk o specjalności automatyka przemysłowa;
    • Wiedza i doświadczenie z zakresu elektromechaniki i automatyki przemysłowej;
    • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej.

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę;
    • Pracę w systemie 3-zmianowym;
    • Zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu
    • Wynagrodzenie wraz z premią i dodatkami

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.