Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Elektryk przemysłowy bez j. niemieckiego

POLAND WORKFORCE

  • okolice Monachium, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

POLAND WORKFORCE to rzetelny i uczciwy pracodawca o bardzo dobrej reputacji. Jesteśmy nowoczesną agencją pracy tymczasowej, działającą od 2005 roku na rynku pracy tymczasowej, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8845. Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko: Elektryk przemysłowy.

Lokalizacja: okolice Monachium.

Start projektu: styczeń 2023.

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie zespołów elektrycznych;

  • wykonywanie podstawowych prac elektromechanicznych;

  • okablowanie, łączenie, trasowanie wagonów;

  • korzystanie ze specyfikacji technicznej (rysunki, listy części i dokumenty dotyczące okablowania).

Wymagania pracodawcy

  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • znajomość systemu "E-Plan";

  • rzetelność w wykonywanej pracy.

Pracodawca oferuje

  • niemiecką umowę o pracę;

  • stawka na start: 2100 euro na rękę przy 162h pracy;

  • podwyżki po 3, 5, 7, 9 i 15 przepracowanych miesiącach, po 15 miesiącach można zarabiać około 2900 euro na rękę;

  • system premiowy: po 3 tygodniach i po 1 roku pracy - 750 euro brutto;

  • 3 -zmianowy system pracy;

  • komfortowe, opłacone zakwaterowanie (pokój 2-osobowy), możliwość pokoju 1-os za dodatkową opłatą, 6 km od zakładu pracy;

  • pracę na stałe - projekt przewidziany na kilka lat.

Jeśli masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku i chcesz wykorzystać je w pracy za granicą – aplikuj już teraz!

Poland Workforce jest certyfikowaną agencją pracy tymczasowej. Od 2005 roku łączymy kompetentnych pracowników i wiarygodnych pracodawców. Jesteśmy ekspertami w usłudze leasingu pracowniczego. Od początku funkcjonowania agencji podstawę dla naszych działań stanowią etyka oraz społeczna odpowiedzialność biznesu. Tworzymy z kandydatami i pracodawcami zespół, w którym każda strona jest zaangażowana, transparentna i uczciwa. Wspieramy pracowników w adaptacji i sprawach administracyjno-prawnych, dbamy o komfortowe warunki zakwaterowania i godne warunki pracy. Opiekujemy się nimi przez cały okres współpracy. W 2020 roku otrzymaliśmy nagrodę Diamenty Forbesa 2020. Pracuj z nami! Right people. Good job!

Przewiń do profilu firmy