Elektryk Przemysłowy

  • Gryfino, zachodniopomorskie
  • 74-100 Gryfino, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 26.07.2019
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 25.08.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jaeger Polska Spółka z o.o. należy do Grupy Przedsiębiorstw Jäger, zespołu średniej wielkości dostawców z ponad 1000 pracownikami w placówkach w Polsce, Niemczech, Holandii, USA i Chinach. Jako certyfikowany dostawca dla wszystkich branż przetwórstwa przemysłowego, rozwijamy i dostarczamy części konstrukcyjne ze wszystkich elastycznych i termoplastycznych materiałów.

    Aby dalej skutecznie kształtować nasz wzrost, poszukujemy od zaraz dla wzmocnienia naszej placówki
    Gryfinie
    Miejsce pracy: Gryfino

    Twoje zadania:

    • Praktyczne wykorzystanie znajomości budowy maszyn i urządzeń produkcyjnych
    • Umiejętność wykonywania prac remontowych tych urządzeń
    • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
    • Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych

    Twój profil:

    • Wykształcenie min. zawodowe
    • Mile widziana znajomość automatyki
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Zmysł techniczny, zdolności manualne
    • Dbałość o szczegóły, dokładność
    • Umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy:

    • Nowoczesne, estetyczne i bezpieczne środowisko pracy
    • Pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie w ramach międzynarodowej grupy
    • Innowacyjną pracę na wysokim poziomie technologicznym
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Stabilność wynagrodzenia

    Zainteresowany? Jeśli tak, cieszymy się na Twoje podanie o pracę z informacją o oczekiwanym wynagrodzeniu i możliwym terminie podjęcia u nas pracy.