Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk przemysłowy

DK Recruitment Services s.r.o.O firmie

  • Holandia

    zagranica
  • Ważna jeszcze 3 dni
    do: 14 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Prace elektroinstalacyjne

  • Wykonywanie połączeń przeciwwybuchowych

  • Podłączanie i budowa paneli sterowniczych

  • Podłączanie różnych urządzeń elektrycznych

  • Uruchomienie systemów

  • Czytanie rysunków technicznych

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

  • Minimum 3 lata doświadczenia w podobnej pracy

  • Mile widziane doświadczenie związane z połączeniami antywybuchowymi (ATEX, HAWKE)

  • Elastyczność i odpowiedzialność

  • Prawo jazdy kat. B

  • Gotowość do pracy za granicą przez dłuższy czas

Mile widziane

  • Własny samochód oraz podstawowe narzędzia będą dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie od 2532 € netto / miesiąc + nadgodziny dodatkowo płatne

  • BEZPŁATNE zakwaterowanie– organizowane i opłacane przez pracodawcę (max 30 km od miejsca pracy)

  • Bonus dla osób rozpoczynających pracę: jednorazowo 100 € w pierwszym dniu pracy

  • Umowa o pracę na czas nieokreślony

  • Pomoc we wszelkich formalnościach związanych z rozpoczęciem pracy

  • Zapewniamy także międzynarodowy kurs BHP – VCA (ważny przez 10 lat)

O nas

DK Recruitment Services to profesjonalna agencja rekrutacyjna, oferująca pracę dla wykwalifikowanych specjalistów w wielu branżach. Obecnie dla naszego holenderskiego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Cieśla szalunkowy