Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk przemysłowy

Mondi Szczecin Sp. z o.o.

Słoneczna 20

Kliniska Wielkie (pow. goleniowski)

Twój zakres obowiązków

  • Diagnostyka i usuwanie awarii elektrycznych i mechanicznych maszyn,

  • Wykonywanie remontów i przeglądów prewencyjnych maszyn, urządzeń i instalacji zgodnie z harmonogramem i dokumentacją techniczną,

  • Nadzorowanie sprawności technicznej maszyn,

  • Instalacje i uruchomienia linii produkcyjnych,

  • Współpraca i nadzór nad pracami wykonywanymi przez firmy zewnętrzne,

  • Codzienna implementacja standardów 5S.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne (elektryka, elektronika, automatyka),

  • Uprawnienia SEP do 15 kV mile widziane,

  • Umiejętność czytania i posługiwania się schematami elektrycznymi,

  • Dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywaną pracę,

  • Doświadczenie w zawodzie,

  • Znajomość języka angielskiego mile widziana.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,

  • Przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym zespole,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Bogaty pakiet socjalny.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • Karta Multisport

Mondi jest światową grupą branży opakowaniowej i papierniczej, aktywnie kształtującą przyszłość, dostarczającą zrównoważone rozwiązania na miarę potrzeb. Dział Sprzedaży Mondi Szczecin Sp. z o.o.

Dążymy do budowania kultury, która inspiruje naszych pracowników do pełnego rozwoju potencjału. Dokładając wyjątkowych starań – dla koleżanek i kolegów oraz naszych partnerów – nasi pracownicy rozwijają naszą pasję skutecznego działania i przyczyniają się do sukcesu Mondi.

Bądź częścią naszej przyszłości. Aplikuj teraz….

Przewiń do profilu firmy

Rośniemy

  • Wejdź do świata możliwości

  • Korzystaj z warunków do rozwoju

  • Docenimy Twoje zaangażowanie

Tworzymy

  • Pracuj z najnowszymi technologiami

  • Twórz innowacyjne i użyteczne produkty

  • Kreuj z nami lepszy świat

Inspirujemy

  • Znajdź równowagę między pracą a życiem prywatnym

  • Twoje bezpieczeństwo i komfort są naszym priorytetem

  • Pracujemy zespołowo i wspieramy się nawzajem