Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1229 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektryk przemysłowy

  • Ludwigshafen, Niemcy
  • Specjalista
  • 10.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Work Service ist der größte Personaldienstleister auf dem polnischen und osteuropäischen Arbeits-markt. Wir geben derzeit 20.000 Menschen eine verantwortungsvolle Arbeit und bieten unseren Kunden umfangreiche Dienstleistungen in den Bereichen Personalvermittlung, Arbeitnehmerüber-lassung und HR Outsourcing. Dank unserer hohen Effektivität vertraut uns ein renommierter Kunden-kreis aus verschiedensten Sektoren der Wirtschaft.
    Arbeitsort: Ludwigshafen
    EPR/PR/L7

    Opis stanowiska:

    • instalacja, konserwacja i naprawa instalacji oraz urządzeń elektrycznych i elektrotechnicznych
    • praca przy montażu / budowaniu / okablowaniu szaf sterowniczych
    • utrzymanie w należytym stanie technicznym maszyn i urządzeń
    • praca w oparciu o dokumentację niemieckojęzyczną

    Wymagania:

    • wykształcenie kierunkowe
    • doświadczenie zawodowe w zakresie elektryki, elektroniki
    • dobra znajomość niemieckiego - który będzie weryfikowany w trakcie rozmowy
    • umiejętność czytania dokumentacji i schematów elektrycznych
    • znajomość programu SPS
    • samodzielność, dokładność i elastyczność

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w prestiżowych firmach na terenie Niemiec
    • Stabilne warunki zatrudnienia - umowa na czas nieokreślony na warunkach niemieckich
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Dostęp do najnowszych technologii
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dołączenie do życiorysu i podpisanie następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926) ."

    Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010. WS SA, WSI 3009.