Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk przemysłowy na projektach w Europie i na świecie

Epcido Sp. z o.o.

  • Holandia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • montaż elektryczny i mechaniczny maszyn, sortowników, linii transportowych i produkcyjnych na projektach w całej Europie i na świecie

  • montaż paneli sterowania

  • podłączanie rozdzielni nN

  • instalacje sieciowe LAN

  • system rozdziału mocy

  • instalacje uziemienia

  • koryta kablowe

  • instalacje oświetleniowe i gniazdkowe

  • testowanie i uruchomienie

Nasze wymagania

  • uprawnienia SEP lub tożsame

  • kilkuletnie doświadczenie w zawodzie elektryka/automatyka

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • umiejętność wykonywania prac mechanicznych związanych z montażem elektrycznym, np. przygotowanie i montaż tras kablowych, wiercenie, gwintowanie i pasowanie elementów

  • gotowość do pracy za granicą

  • chęć zdobywania nowych umiejętności w zakresie instalacji przemysłowych

  • odpowiedzialność i zaangażowanie

Mile widziane

  • uprawnienia na podnośniki, wózki widłowe

  • prawo jazdy kat B

  • doświadczenie w pracy za granicą

  • znajomość budowy i funkcjonowania sieci przemysłowych (Profibus/Profinet)

  • znajomość języków obcych

To oferujemy

  • zagwarantowane pokrycie kosztów transportu i zakwaterowania

  • pracę na projektach instalacyjnych w Europie i na świecie

  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia

  • gwarantowane godziny pracy: między 48 a 60 godz. tygodniowo

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, umowy zlecenie lub pracę na własnej działlaności i ciągłość zleceń

  • rotacyjny system pracy (4-5 tyg. pracy na 1 tydzień wolnego lub do ustalenia)

  • możliwości rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji w pracy ze specjalistami w branży

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • bezpłatne zakwaterowanie

  • opłacony i zaaranżowany transport do pracy/z pracy

  • możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień

  • elastyczny grafik pracy

  • rotacyjny system pracy (4-5 tyg / 1tydz. wolnego)

  • bonusy za polecenia pracowników

Skandynawsko-Polska firma Epcido Sp. z o.o. zajmuje się wykonywaniem przemysłowych instalacji elektrycznych i mechanicznych na całym świecie. Przeprowadzamy projekty nowych instalacji maszyn i linii przemysłowych, modyfikacje, przenoszenia całych linii, serwis, utrzymanie ruchu oraz inne projekty z zakresu elektryki i automatyki przemysłowej.

Przewiń do profilu firmy