Oferta pracy

Elektryk przemysłowy

Epcido Sp. z o.o.

  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 10
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, możliwe nadgodziny
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • montaż elektryczny i mechaniczny maszyn, sortowników, linii transportowych i produkcyjnych na projektach w całej Europie i na świecie

  • montaż paneli sterowania

  • podłączanie rozdzielni nN

  • instalacje sieciowe LAN

  • system rozdziału mocy

  • instalacje uziemienia

  • koryta kablowe

  • instalacje oświetleniowe i gniazdkowe

  • testowanie i uruchomienie

Nasze wymagania

  • uprawnienia SEP lub tożsame

  • kilkuletnie doświadczenie w zawodzie elektryka/automatyka

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • umiejętność wykonywania prac mechanicznych związanych z montażem elektrycznym, np. przygotowanie i montaż tras kablowych, wiercenie, gwintowanie i pasowanie elementów

  • gotowość do pracy za granicą

  • chęć zdobywania nowych umiejętności w zakresie instalacji przemysłowych

  • odpowiedzialność i zaangażowanie

Mile widziane

  • uprawnienia na podnośniki, wózki widłowe

  • prawo jazdy kat B

  • doświadczenie w pracy za granicą

  • znajomość budowy i funkcjonowania sieci przemysłowych (Profibus/Profinet)

  • znajomość języków obcych

  • wiza do USA (B1/B2)

To oferujemy

  • zagwarantowane pokrycie kosztów transportu i zakwaterowania

  • pracę na projektach instalacyjnych w Europie i na świecie

  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia

  • gwarantowane godziny pracy: między 48 a 60 godz. tygodniowo

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, umowy zlecenie lub pracę na własnej działalności

  • rotacyjny system pracy (4-5 tyg. pracy na 1 tydzień wolnego lub do ustalenia)

  • możliwości podnoszenia kwalifikacji w pracy ze specjalistami w branży

  • awanse i rozwój zawodowy wewnątrz firmy

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • bezpłatne zakwaterowanie

  • opłacony i zaaranżowany transport do pracy/z pracy

  • możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień

  • rotacyjny system pracy (4-5 tyg / 1tydz. wolnego)

Aplikowanie

  • Prześlij swoje CV z dokładnym opisem obowiązków w poprzednich miejscach pracy

  • Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

O Grupie Epcido

Od 2016 roku Epcido specjalizuje się w wykonywaniu instalacji, serwisowaniu i uruchamianiu centrów dystrybucyjnych w Ameryce Północnej i Europie. Nasi wykwalifikowani i zmotywowani technicy i kierownicy projektów budują złożone systemy magazynowe i instalują zautomatyzowane urządzenia do dystrybucji handlu elektronicznego. Epcido jest częścią firmy inżynierskiej Eltronic Group, która działa w ramach megatrendów: automatyzacja i cyfryzacja, power-to-x oraz x-to-power. Dzisiaj Grupa Eltronic liczy ponad 1000 pracowników na całym świecie. Epcido łączy globalną obecność i doświadczenie z lokalną wiedzą i siłą roboczą, aby podjąć się realizacji projektów w dowolnym miejscu na świecie. Rozwijamy się w Stanach Zjednoczonych, ponieważ rynek magazynowania i dystrybucji szybko się powiększa. Będąc częścią Epcido, dołączysz do przyjaznego, wysoko wykwalifikowanego zespołu w zróżnicowanej i satysfakcjonującej pracy z możliwościami rozwoju. Do realizacji naszych projektów wykorzystujemy najnowsze technologie i fachowe planowanie. Zawsze upewniamy się, że w każdym aspekcie naszej działalności postępujemy właściwie i cenimy naszych pracowników.

Przewiń do profilu firmy