Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk przemysłowy

Silverback Polska Sp. z o.o.

  • Szwecja

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Montaż tras kablowych,

  • Przeciąganie i układanie przewodów,

  • Instalacja osprzętu elektrycznego,

  • Podłączanie rozdzielnic elektrycznych,

  • Wykonywanie pomiarów elektrycznych.

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie w kierunku związanym z elektryką,

  • Posiadanie ważnych uprawnień (certyfikatów) do wykonywania zawodu elektryka,

  • Znajomość instalacji elektrycznych stosowanych w budownictwie przemysłowym,

  • Znajomość rysunku technicznego,

  • Doświadczenie minimum 3 lata,

  • Uprawnienia na zwyżki (np. IPAF) – dodatkowy atut,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • Mile widziane doświadczenie w centrum danych.

Pracodawca oferuje

  • Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,

  • Pracę w systemie rotacyjnym (terminowe zjazdy do kraju),

  • Wsparcie koordynatorów oraz pracowników administracyjnych przez cały okres zatrudnienia,

  • Nieodpłatne zakwaterowanie w pojedynczym pokoju,

  • Nieodpłatne loty rotacyjne,

  • Nieodpłatny transport na terenie kraju pracy,

  • Organizacja wszystkich niezbędnych formalności,

  • Pakiet socjalny.

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia (KRAZ): 16693

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

SilverBack jest firmą działającą w obszarze pozyskiwania i dostarczania wykwalifikowanej kadry technicznej oraz pracowników fizycznych na potrzeby rynku skandynawskiego oraz innych państw Europy Północnej.

Realizujemy również samodzielne kontrakty budowlane.

Nasi pracownicy współpracują przy realizacji największych projektów w regionie.

SilverBack aktualnie posiada siedziby w czterech krajach europejskich, w Irlandii, Danii oraz Rumunii oraz w Polsce.

W ramach swojej działalności staramy się zapewnić ciekawe oferty pracy z dogodnymi warunkami zatrudnienia dla każdego z naszych pracowników.

Przewiń do profilu firmy