Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk Przemysłowy

Semisul Poland Sp. z o.o.

  • Szwecja

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa agencyjna
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

Dla naszego strategicznego klienta prowadzącego projekty przemysłowe w Szwecji poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Elektryk Przemysłowy w Szwecji.

Twój zakres obowiązków

  • konserwacja / naprawa instalacji elektrycznych

  • praca przy podłączaniu tras kablowych i szaf sterowniczych

  • wykonywanie pomiarów

  • czytanie / rozumienie schematów elektrycznych i symboli

  • montaż przewodów według rysunku technicznego

  • podłączanie przewodów do dystrybutorów i urządzeń przemysłowych

  • diagnozowanie / przegląd techniczny i naprawa usterek maszyn związanych z układem elektrycznym

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie zawodowe min. 2 lata na obiektach przemysłowych, tj. zakłady chemiczne, elektrownie, rafinerie, petrochemie itp.

  • uprawnienia SEP

  • umiejętność czytania rysunku technicznego

  • mile widziane języki angielski lub włoski

  • preferowane posiadanie VCA

Pracodawca oferuje

  • atrakcyjne wynagrodzenie w euro

  • zakwaterowanie

  • dojazd na projekt z Polski

  • transport do pracy i z pracy

  • opiekę koordynatora

Semisul Poland od 2006 roku specjalizuje się w rekrutacji wykwalifikowanej kadry branży przemysłowej i zapewnianiu ciekawych ofert pracy na rynku lokalnym i międzynarodowym.

Numer Rejestracji firmy w WUP: 7961

Przewiń do profilu firmy