Oferta pracy

Elektryk

Hortex Sp. z o.o.

  • Przysucha

    Przysucha, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn i urządzeń elektroenergetycznych,

  • diagnostyka i usuwanie awarii układów elektrycznych,

  • wykonywanie planowanych prac konserwacyjnych i remontowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie techniczne (elektryczne, elektroniczne, mechatroniczne),

  • wiedza z zakresu elektrycznego i mechanicznego funkcjonowania maszyn,

  • świadectwo kwalifikacyjne na stanowisku eksploatacji do 1 kV (opcjonalnie),

  • chęć do własnego rozwoju zawodowego oraz zaangażowanie w pracy

  • umiejętność współpracy, szybkie i sprawne działanie,

  • komunikatywność, zdyscyplinowanie, odpowiedzialność oraz dokładność,

  • znajomość języka obcego w stopniu podstawowym będzie dodatkowym atutem,

  • mile widziane doświadczenie w obszarze utrzymania ruchu.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie i atrakcyjne warunki wynagrodzenia w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • perspektywy rozwoju i realizacji ambicji zawodowych,

  • ciągły kontakt z nowoczesnymi technologiami,

  • skuteczne szkolenia wdrożeniowe i doszkalające kompetencje stanowiskowe,

  • dodatkowe grupowe ubezpieczenia na życie,

  • opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę,

  • bogaty pakiet świadczeń z ZFŚS.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

Jesteśmy jedną z najlepiej rozpoznawalnych i obdarzonych największym zaufaniem polskich marek. O zaufaniu, jakim darzą nas konsumenci świadczy nasza pozycja lidera w Polsce w kategorii soków, nektarów i napojów niegazowanych. Zostaliśmy ponadto uhonorowani licznymi nagrodami, którymi zostaliśmy uhonorowani. To dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych pracowników osiągamy sukcesy.

Przewiń do profilu firmy