Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk

Dixi-Car S.A.

  • Raszyn (pow. pruszkowski)

    Raszyn (pow. pruszkowski), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Diagnozowanie i naprawa usterek elektrycznych i elektronicznych

  • Samodzielne wykonywanie zleconych napraw i kontrola jakości wykonanych prac

  • Dbanie o swoje stanowisko pracy i narzędzia

Nasze wymagania

  • Praktyczna i teoretyczna znajomość budowy pojazdów samochodowych w zakresie elektryki, elektroniki, mechaniki

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Odpowiedzialność, rzetelność, sumienność

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Pracę w pełnym wymiarze czasowym w trybie zmianowym

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system prowizyjny uzależniony od liczby zafakturowanych roboczogodzin

  • Własne stanowisko pracy

  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez liczne szkolenia.

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

O nas

mazowieckie

Dixi-Car S.A wiodący dealer marki Opel poszukuje do centrali w Raszynie k. Warszawy kandydatów na stanowisko Elektryk