Klauzula informacyjna dla kandydatów: Administratorem danych osobowych kandydatów jest Zakład Metalurgiczny „WSK Rzeszów” Sp. z o.o., 35-078 Rzeszów, ul. Hetmańska 120. Dane kontaktowe administratora danych: e-mail: [email protected] Pani/Pana dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk

ZM "WSK Rzeszów"O firmie

  • Hetmańska 120, Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • Ważna jeszcze miesiąc
    do: 20 sie 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

ZM "WSK Rzeszów"

Hetmańska 120

Rzeszów

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie przeglądów, remontów i usuwanie awarii i usterek urządzeń elektrycznych,

  • wykonywanie zleconych prac przy urządzeniach i instalacjach elektrycznych,

  • monitorowanie stanu magazynowego części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych oraz

  • zgłaszanie bieżących potrzeb zakupowych,

  • prace remontowo - konserwacyjne instalacji elektrycznych,

  • montaż nowych urządzeń elektrycznych, dobór zabezpieczeń, podłączenie szaf sterowniczych,

  • analiza przyczyn usterek i awarii

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne średnie lub wyższe o profilu elektryk lub pokrewne.

  • doświadczenie na podobnym stanowisku z minimum 5-letnią praktyką

  • uprawnienia elektryczne do 1000V z zakresu eksploatacji mile widziane również uprawnienia do wykonywania pomiarów

  • znajomość budowy maszyn pod względem elektrycznym i sterowania

  • znajomość prac związanych z naprawami i remontami maszyn

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej i elektrycznej

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność prawidłowej organizacji pracy własnej

  • dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne

  • dyspozycyjność

Tak się u nas pracuje

Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Oferty spełniające powyższe kryteria, zawierające CV i list motywacyjny, proszę przysyłać za pomocą przycisku Aplikuj.