Ta oferta pracy jest nieaktualna od 151 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektryk

  • Rogoźnica (pow. rzeszowski), Rzeszów, podkarpackie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 21.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    D.A.GLASS to międzynarodowa firma specjalizująca się w produkcji szkła, działająca na rynku już od ponad 30 lat. D.A.GLASS opiera swoją działalność na wiedzy, inwestycjach w technologie oraz szerokim i długoletnim doświadczeniu w obróbce szkła. Konsekwencją takiego podejścia jest bogate portfolio produktów dla wielu sektorów gospodarki.

    Aktualnie poszukujemy:
    Elektryk
    miejsce pracy: Rogoźnica

    Zadania:

    • Przeglądy, konserwacja i naprawa urządzeń produkcyjnych,
    • Wprowadzanie zapisów z napraw i eksploatacji do systemu komputerowego CMMS,
    • Udział w diagnozowaniu awarii,
    • Usuwanie awarii,
    • Aktualizacja dokumentacji technicznej,
    • Dbanie o powierzone narzędzia,
    • Przygotowywanie listy elementów do zamówienia,
    • Praca w trybie zmianowym ( 3 zmiany, docelowo praca w systemie ciągłym),

    Wymagania:

    • Wykształcenie techniczne, technik elektryk, elektronik, inż. elektryk, elektronik,
    • Praca lub praktyka w serwisie lub utrzymaniu ruchu urządzeniach sterowanych przez PLC, napędy falownikowe, elementy pneumatyki, czujniki,
    • Uprawnienie SEP,
    • Mile widziani kandydaci z doświadczeniem ale również osoby zaczynające swoją karierę,

    Oferujemy:

    • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
    • Forma zatrudnienia: umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin;
    • Wynagrodzenie + nagroda uznaniowa
    Zgłoszenia wraz z CV proszę wysyłać za pomocą Aplikuj z nagłówkiem
    e-maila w postaci:
    imię i nazwisko, stanowisko: Elektryk
    Uwaga: Prosimy o umieszczenie adnotacji w CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez D.A. GLASS Doros Teodora Spółka z o. o., Rogoźnica 315, 36-060 Głogów Małopolski, zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1)."

    Klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych rekrutacjach:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez D.A. GLASS Doros Teodora Spółka z o. o., Rogoźnica 315, 36-060 Głogów Małopolski, zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1).