Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk Samochodowy - Elektromechanik

BUDOKRUSZ Spółka Akcyjna

Romualda Traugutta 44A

Grodzisk Mazowiecki

Twój zakres obowiązków

  • Przegląd i naprawa samochodów osobowych i/lub ciężarowych oraz maszyn i urządzeń

  • Diagnozowanie usterek

  • Dbanie o powierzone narzędzia oraz zaplecze techniczne

  • Montaż, kontrola i naprawa układów elektrycznych w samochodach

  • Praca przy urządzeniach odpowiedzialnych za sterowanie, zabezpieczanie i sygnalizację w pojazdach

  • Sprawdzanie prawidłowego działania zapłonu i wszystkich świateł w pojazdach

  • Instalacja wiązek elektrycznych i innych elementów - części systemów elektrycznych np. części służące do zasilania, sygnalizacji, oświetlenia i zabezpieczania pojazdów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe (zawodowe lub techniczne)

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • Znajomość zagadnień mechaniki samochodowej i mechaniki maszyn oraz elektryki

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami diagnostycznymi Star diagnoza, Jaltest

  • Samodzielność

  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku: elektryk, elektromechanik, elektronik, mechanik, serwisant

To oferujemy

  • Stałą, stabilną i ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Odpowiednie do stanowiska narzędzia pracy

  • Bardzo dobre warunki pracy (pomieszczenie ogrzewane, nowoczesny serwis samochodowy, bardzo dobre zaplecze socjalne)

  • Różnorodność wykonywanych czynności

  • Możliwość zdobycia i rozwijania nowych umiejętności

  • Bliska odległość stacji PKP (500 m)

  • Możliwość zakwaterowania

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

BUDOKRUSZ S.A., właściciel marki VESTONE, jest przedsiębiorstwem prywatnym, w 100% z polskim kapitałem, działającym w sektorze budowlanym od 1990 r. Jest czołowym producentem betonu, kostki brukowej, płyt dekoracyjnych oraz wyrobów budowlanych w Polsce.

Przewiń do profilu firmy