Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk Samochodowy - Elektronik

F.H.U."KARSSON" MAREK LEWANDOWSKIO firmie

  • Wolsztyn, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

F.H.U Karsson Marek Lewandowski

Istniejemy na rynku od 1997roku. Zajmujemy się kompleksową naprawą mechaniczną i elektromechaniczną pojazdów.

Naprawiamy układy klimatyzacji oraz systemy ogrzewania postojowego.

Opis stanowiska:

  • Samodzielna i kompleksowa naprawa pojazdów samochodowych
  • Obsługa pojazdów w zakresie wszystkich czynności eksploatacyjnych
  • Utrzymanie właściwego stanu stanowiska pracy(w tym: urządzenia i narzędzia)

Wymagania:

  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy na stanowisku elektromechanika samochodowego
  • Umiejętności i wiedza z zakresu diagnostyki i napraw elektromechanicznych samochodów osobowych/dostawczych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Pasja do technologii napraw pojazdów
  • Prawo jazdy kat B

Mile widziane:

  • Wiedza z zakresu elektroniki samochodowej

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Możliwość podniesienia swoich kwalifikacji
  • Współpracę z doświadczoną, wykwalifikowaną kadrą
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

Ogłoszenie archiwalne