Oferta pracy

Elektryk Samochodowy

Mercedes-Benz Warszawa Sp. z o.o.O firmie

Mercedes-Benz Warszawa Sp. z o.o.

Daimlera 1

Warszawa

działa od 2004 roku jako spółka koncernu Daimler AG.
Zajmujemy się sprzedażą i serwisowaniem pojazdów marki Mercedes-Benz i smart.

Do naszego zespołu w Serwisie Samochodów Osobowych i Dostawczych
poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Główne zadania:

  • Wykonywanie przeglądów zgodnie z arkuszami przeglądowymi
  • Diagnozowanie i naprawa usterek elektrycznych i elektronicznych
  • Samodzielne wykonywanie zleconych napraw i kontrola jakości wykonanych prac
  • Dbanie o swoje stanowisko pracy

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie kierunkowe techniczne
  • Praktyczna i teoretyczna znajomość budowy pojazdów samochodowych oraz zasad działania zespołów i systemów w nich spotykanych, w zakresie elektryki, elektroniki i mechaniki
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Odpowiedzialność, rzetelność

Kandydatom oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Pracę w pełnym wymiarze czasowym w trybie zmianowym
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system prowizyjny uzależniony od liczby zafakturowanych roboczogodzin
  • Własne stanowisko pracy
  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez liczne szkolenia wewnętrzne
  • Opiekę medyczną oraz możliwość ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach

Oferty zawierające CV, list motywacyjny, oraz klauzulę o ochronie danych osobowych,
prosimy kierować za pomocą przycisku aplikuj, w temacie prosimy wpisać „Elektryk Samochodowy".

Prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych z klauzulą „Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Mercedes-Benz Warszawa sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa („Spółka”) dla celów udziału w procesie rekrutacyjnym, w którym złożyłem/ złożyłam dokumentację rekrutacyjną.”

Powyższa zgoda może zostać odwołana w każdym momencie, jednak jej odwołanie uniemożliwi udział w postępowaniu rekrutacyjnym.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy