Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk Samochodowy

FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA WOGA SPÓŁKA JAWNAO firmie

  • Wolsztyn

    Wolsztyn, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Przegląd i naprawa samochodów ciężarowych , dostawczych i naczep

  • Diagnozowanie usterek elektrycznych, elektronicznych i mechanicznych

  • Podłączanie instalacji po montażu wyposażenia dodatkowego pojazdów

  • Montaż, kontrola i naprawa układów elektrycznych w samochodach

  • Naprawy układów hydraulicznych i pneumatycznych

  • Dbanie o powierzone narzędzia oraz zaplecze techniczne

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe (zawodowe lub techniczne)

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • Znajomość zagadnień mechaniki samochodowej i mechaniki maszyn oraz elektryki

  • Samodzielność

  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku: elektryk, elektromechanik, elektronik, mechanik, serwisant

To oferujemy

  • Stałą, stabilną i ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Odpowiednie do stanowiska narzędzia pracy

  • Możliwość zdobycia i rozwijania nowych umiejętności

  • Bardzo dobre warunki pracy

FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA WOGA SPÓŁKA JAWNA

Firma Woga Sp.j działająca na rynku TSL od ponad 20 lat świadcząca usługi transportowe na terenie Europy, poszukuje ambitnych i otwartych na nowe wyzwania pracowników, którzy dołączą do Naszego zespołu jako: Elektryk Samochodowy

Przewiń do profilu firmy

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Nasi pracownicy wśród atutów pracy u nas podkreślają przyjazną atmosferę. Realizując usługę transportową od ponad 20 lat cechuje nas renoma a jakość usług potwierdza wdrożone ISO 9001:2015. GDP i w trakcie wdrażania IFS Logistics oraz IFS sprzedaży.