Ta oferta pracy jest nieaktualna od 431 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

elektryk samochodów ciężarowych

  • Słubice, lubuskie
  • Specjalista
  • 2017-02-17

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

    Dla naszego klienta, firmy usługowej zlokalizowanej w Świecku, szukamy odpowiednich kandydatów na stanowisko:

    Nr ref.: 43630
    Praca stała
    Lokalizacja: Słubice

    Zakres obowiązków:

    • diagnostyka i naprawa pojazdów ciężarowych
    • prowadzenie dokumentacji naprawy
    • dbałość o stanowisko pracy

    Oczekiwania:

    • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w autoryzowanym serwisie
    • umiejętność diagnostyki: układów elektronicznych pojazdów ciężarowych, układów oczyszczania spalin (euro V, VI)
    • umiejętność naprawy instalacji elektrycznych w samochodach
    • umiejętność diagnostyki i naprawy pneumatycznych układów hamulcowych (EBS Truck, EBS Trailer)
    • prawo jazdy kat. B
    • podstawowa znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub rosyjskiego

    Oferta:

    • umowa o pracę bezpośrednio u pracodawcy
    • atrakcyjny system wynagrodzenia (premie, płatne, nadgodziny)
    • udział w szkoleniach u producenta
    • niezbędne narzędzia pracy
    • prywatny pakiet medyczny

    Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.
    Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)