Ta oferta pracy jest nieaktualna od 72 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektryk - Serwisant

  • Konstantynów Łódzki, łódzkie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-06-12

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Poldrip Sp. z o.o.

    Jesteśmy firmą zajmującą się instalowaniem systemów automatyki szklarniowej i nawadniania. Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Konstantynów Łódzki
    Opis stanowiska:
    • montaż szaf elektrycznych, instalacji elektrycznych,
    • montaż komputerów klimatycznych i sterowników nawodnieniowych u klientów,
    • serwisowanie komputerów klimatycznych i sterowników nawodnieniowych u klientów.
    Wymagania:
    • wykształcenie średnie techniczne lub wyższe - elektryk, elektronik,
    • prawo jazdy kat. B,
    • dyspozycyjność (częste delegacje na terenie całej Polski)
    • uprawnienia elektryczne mile widziane.
    Oferujemy:
    • pracę w oparciu umowy o pracę,
    • niezbędne narzędzia (samochód służbowy, telefon).

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Więcej informacji na www.poldrip.pl

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883)