Logo Pracuj.pl

Elektryk – serwisant

Novoferm Polska Sp. z o.o.O firmie

4 500–7 000
brutto / mies.
  • kujawsko-pomorskie
    kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • naprawa i konserwacja bram przemysłowych oraz ramp przeładunkowych
  • diagnozowanie i rozwiązywanie usterek
  • wsparcie techniczne użytkowników końcowych
  • współpraca z służbami utrzymania ruchu klientów posiadających produkty Novoferm
  • prowadzenie dokumentacji technicznej

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)
  • ukończona szkoła o profilu elektrycznym lub elektronicznym
  • dyspozycyjność
  • wysoka kultura osobista
  • samodzielność w działaniu
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (mile widziane)

Mile widziane

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenia
  • profesjonalne wdrożenie techniczne oraz produktowe
  • umowę o pracę na pełen etat
  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość przyuczenia do wykonywanego zawodu

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników

Elektryk – serwisant, kujawsko-pomorskie