Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk – serwisant

Novoferm Polska Sp. z o.o.O firmie

4 5007 000 brutto / mies.
  • mazowieckie

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • naprawa i konserwacja bram przemysłowych oraz systemów przeładunkowych,

  • diagnozowanie i rozwiązywanie usterek,

  • wsparcie techniczne użytkowników końcowych,

  • współpraca z służbami utrzymania ruchu klientów posiadających produkty Novoferm,

  • prowadzenie dokumentacji technicznej,

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. B (warunek konieczny),

  • doświadczenie w pracach elektrycznych, mechanicznych oraz spawalniczych,

  • dyspozycyjność,

  • wysoka kultura osobista,

  • samodzielność w działaniu,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie branżowe,

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenia,

  • profesjonalne wdrożenie techniczne oraz produktowe,

  • umowę o pracę na pełen etat,

  • stabilne zatrudnienie,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników