Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk

CORMAK Jerzy ZalewskiO firmie

  • Brzeska 120, Siedlce
    Siedlce, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

CORMAK Jerzy Zalewski

Brzeska 120

Siedlce

Twój zakres obowiązków

  • diagnostyka awarii i naprawy urządzeń elektrycznych w maszynach

  • kontrolowanie i monitorowanie układów sterowania / urządzeń elektrycznych

  • wykonywanie czynności konserwacyjno-remontowych przy układach automatyki i zasilania

  • realizacja okresowych przeglądów urządzeń

  • udział w aktualizacji i tworzeniu dokumentacji technicznej maszyn (gł. schematów elektrycznych)

Nasze wymagania

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • uprawnienia SEP do 1 kV

  • prawo jazdy kat. B

  • umiejętność pracy w zespole

  • dyspozycyjność, dokładność i punktualność

  • bardzo dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem

  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie

  • pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe

  • szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Firma CORMAK istnieje na polskim rynku od kilkunastu lat. Jesteśmy największym dystrybutorem maszyn do obróbki drewna i metalu w Polsce. Stawiamy na rozwój, dlatego poszukujemy kolejnego pracownika do naszego zespołu.

Przewiń do profilu firmy