Oferta pracy

Elektryk

Boryszew Spółka Akcyjna Oddział Nowoczesne Produkty Aluminiowe SkawinaO firmie

Boryszew Spółka Akcyjna Oddział Nowoczesne Produkty Aluminiowe Skawina

Józefa Piłsudskiego 23

Skawina

Boryszew S.A. Oddział Nowoczesne
Produkty Aluminiowe Skawina
32-050 Skawina ul. Piłsudskiego 23

NPA Skawina jest jedynym producentem walcówki aluminiowej oraz jednym
z największych producentów drutów i przewodów aluminiowych w Polsce.
W związku z rozwojem działalności poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Elektryk

Miejsce Pracy: Skawina
Region: małopolskie

Opis stanowiska:

  • zapewnienie prawidłowej pracy urządzeń produkcyjnych w zakresie elektrycznym poprzez przeglądy i konserwacje;
  • usuwanie na bieżąco usterek i awarii;
  • dokonywanie zapisów w książkach urządzeń zaistniałych zdarzeń nietypowych dla prawidłowej pracy;
  • udział w remontach urządzeń, przygotowanie miejsca pracy pod względem elektrycznym i dopuszczenie do prac remontowych.

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne, wskazane: elektrotechnika automatyka, robotyka lub pokrewne,
  • znajomość podstawowej wiedzy z budowy maszyn i urządzeń elektrycznych,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • zdolności analityczne, umiejętność rozwiązywania problemów,
  • uprawnienia energetyczne grupy 1 do 1 kV.

Mile widziane:

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

Oferujemy:

Zatrudnienie w stabilnej, firmie na podstawie umowy o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy (40 godzin/ tydzień), praca w systemie trzyzmianowym w ruchu ciągłym.

CV prosimy przesyłać klikając w przycisk:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Boryszew S.A. Oddział Nowoczesne Produkty Aluminiowe Skawina z siedzibą w: ul. Piłsudskiego 23; 32-050 Skawina; telefon: +48 12 276 08 02; e mail: [email protected]

Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.

Posiada Pan/Pani: prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnięcie zgody powinno zostać dostarczone osobiście lub listem poleconym na adres: Boryszew S.A. Oddział Nowoczesne Produkty Aluminiowe Skawina z siedzibą w: ul. Piłsudskiego 23; 32-050 Skawina. Możecie ją Państwo również przesłać pocztą elektroniczną na adres: [email protected], lub zgłosić telefonicznie pod numerem +48 12 276 08 02.

Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez 3 miesiące od dnia przesłania CV.

Za zgodą kandydatów w okresie 2 lat od zakończenia procesu rekrutacyjnego dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez administratora danych osobowych.

Dane osobowe kandydatów nie będą wykorzystywane do podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany (bez udziału człowieka), w tym do profilowania.

Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Boryszew S.A. Oddział Nowoczesne Produkty Aluminiowe Skawina z siedzibą w: ul. Piłsudskiego 23; 32-050 Skawina, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.”

Jeśli wyraża Pan/ Pani również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji również, proszę o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Boryszew S.A. Oddział Nowoczesne Produkty Aluminiowe Skawina z siedzibą w: ul. Piłsudskiego 23; 32-050 Skawina na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.”

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie kontakt tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy