Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk

Boryszew Spółka Akcyjna Oddział Nowoczesne Produkty Aluminiowe Skawina

  • Tryb wypłaty:miesięczna

Józefa Piłsudskiego 23

Skawina

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie prawidłowej pracy urządzeń produkcyjnych w zakresie elektrycznym poprzez przeglądy i konserwacje

  • Usuwanie na bieżąco usterek i awarii

  • Dokonywanie zapisów w książkach urządzeń zaistniałych zdarzeń nietypowych dla prawidłowej pracy

  • Udział w remontach urządzeń, przygotowanie miejsca pracy pod względem elektrycznym i dopuszczenie do prac remontowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne: elektrotechnika, automatyka, robotyka lub pokrewne

  • Znajomość podstawowej wiedzy z budowy maszyn i urządzeń elektrycznych

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych

  • Zdolności analityczne, umiejętność rozwiązywania problemów

  • Uprawnienia energetyczne grupy 1 do 1kV

Mile widziane

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie produkcyjnej na podstawie umowy o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach wewnętrznego i zewnętrznego systemu szkoleń

  • Możliwość rozwoju w ramach międzynarodowej korporacji

  • Pakiet benefitów: opieka medyczna Medicover, dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenie grupowe, fundusz świadczeń socjalnych, dodatki świąteczne, dodatki weekendowe

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie kontakt tylko z wybranymi kandydatami.