Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk

P.H.U. VIKING Krzysztof Dziubiński

4 5008 000 brutto / mies.
  • Skierniewice

    Skierniewice, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • Montaż instalacji: elektroenergetycznych, elektrycznych, nisko prądowych

  • Budowa sieci: kablowych, napowietrznych, światłowodowych

  • Montaż: urządzeń elektrycznych, maszyn, oświetlenia magazyny/ zewnętrzne

  • Wykonywanie prac: przeglądowych, serwisowych, montażowych, konserwacyjnych przy urządzeniach elektrycznych

  • Wykonywanie przepustów pożarowych

  • Montaż instalacji fotowoltaicznych

  • Wykonywanie pomiarów elektrycznych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w montażu instalacji elektrycznych, teletechnicznych, urządzeń elektrycznych,

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych,

  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości,

  • Wykształcenia zawodowe lub średnie o kierunku elektrycznym, energetycznym lub pokrewne

  • Wiedzę z zakresu elektrotechniki i energetyki,

Mile widziane

  • Aktualne: uprawnienia SEP E i/lub D

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Doświadczenie zawodowe udokumentowane na stanowisku zbliżonym - min. 3 lata

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

Jesteśmy na rynku od 1999 roku. Zrealizowaliśmy wiele projektów. Przygotowujemy dokumentację projektową i odbiorową, montujemy okablowanie, urządzenia, konfigurujemy systemy sterowania. Bierzemy pełną odpowiedzialność za rezultat naszej pracy i prawidłowe funkcjonowanie wykonanych instalacji. Potwierdzeniem naszych kompetencji są liczne referencje naszych zleceniodawców.

Więcej o nas: http://instalacjeviking.pl/

Przewiń do profilu firmy