Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk

SnS LESZEK KYZIOŁ

5 0007 000 brutto / mies.
  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie instalacji elektrycznych i teletechnicznych według projektu

  • Wykonywanie prac instalacyjnych i przyłączeniowych

  • Montaż tras kablowych oraz osprzętu elektrycznego

  • Montaż oraz okablowywanie skrzynek bezpiecznikowych i szaf sterowniczych

  • Montaż aparatury kontrolno–pomiarowej oraz instalacji teletechnicznych

  • Lokalizowanie i usuwanie usterek w układach elektrycznych

  • Montaż podzespołów i systemów elektrycznych

  • Wykonywanie pomiarów, prób po montażu i naprawie instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych oraz dokonywanie oceny ich stanu technicznego

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe w zawodzie elektryk/elektromonter

  • umiejętność organizacji i planowania dnia pracy

  • min. 2 letniego udokumentowanego doświadczenia pracy w zawodzie,

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,

  • uprawnienia do obsługi urządzeń elektro-energetycznych, SEP 1kV

  • uprawnienia do obsługi podestów ruchomych

  • umiejętność pracy w zespole oraz szybkiego rozwiązywania problemów.

  • dokładność, sumienność oraz odpowiedzialność

  • brak przeciwskazań do pracy na wysokości

To oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i kwalifikacji

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • kursy, szkolenia oraz inne formy doskonalenia zawodowego

  • stabilne zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy

  • możliwość wysokich zarobków, uzależnionych od osiąganych wyników w pracy

  • możliwość zdobycia cennych umiejętności

O nas

Instalacje elektryczne

Instalacje elektronicznych systemów zabezpieczeń