Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk

NEXILIO sp. z o.o.

umowa o pracę, umowa zlecenie
4 0007 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
4 0007 000 netto (+ VAT) / mies.
  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • pracodawca nie wymaga CV

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie instalacji elektrycznych w obiektach przemysłowych i użyteczności publicznej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie o profilu elektrycznym

  • Uprawnienia SEP

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Chęć pracy i rozwoju

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Zaangażowanie i dyspozycyjność

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Przyjazną atmosferę pracy

O nas

Firma NEXILIO poszukuje pracowników z wykształceniem zawodowym lub technicznym o profilu elektrycznym. (Przyjmiemy także chętnych do przyuczenia zawodu).Stanowimy zespół profesjonalistów i wspólnie realizujemy cele firmy, która zapewnia nam rozwój zawodowy, dobrą atmosferę pracy i stabilną przyszłość oraz atrakcyjne warunki pracy.