Ta oferta pracy jest nieaktualna od 254 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektryk

  • Śmigiel, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 01.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ALVO firma produkcyjno-handlowa, specjalizująca się w produkcji wyrobów medycznych
    i wyposażenia szpitali poszukuje osoby na stanowisko:

    Elektryk
    Miejsce pracy: Śmigiel

    Kim jesteśmy?

    ALVO dostarcza innowacyjne rozwiązania i produkty dla bloków operacyjnych, hybrydowych sal operacyjnych, oddziałów intensywnej terapii i innych oddziałów szpitalnych. Posiadamy projekty w ponad 50 krajach na całym świecie!

    Podstawowe wartości

    Nasze wartości koncentrują się na życiu ludzkim. Każdy wyrób wyprodukowany przez ALVO odzwierciedla nasze dążenia do osiągnięcia lepszych wyników klinicznych. Modułowe, higieniczne i zintegrowane sale operacyjne ALVO są bezpieczne i przyjazne dla użytkowników, pacjentów i środowiska naturalnego.

    Zadania:

    • Montaż instalacji elektrycznych w produkowanych wyrobach na podstawie dokumentacji
    • Kompletacja elementów elektrycznych do wysyłki

    Wymagania:

    • Wykształcenie zawodowe kierunkowe (elektryk, elektromechanik)
    • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
    • Dokładność, odpowiedzialność
    • Umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy:

    • Dołączenie do zespołu entuzjastycznych ludzi, dzielących się wiedzą i doświadczeniem
    • Przyjazną atmosferę, ciekawą pracę
    • Możliwość objęcia programem: ”Eureka”
    • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia pracowniczego oraz opieki medycznej
    • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia

    CV prosimy kierować na adres, podając w temacie nazwę stanowiska:

    Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony: www.alvo.pl

    Na podstawie art. 23 ust.1 pkt. 1 i ust. 2 ustawy z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zwartych w aplikacji, obecnie i w przyszłości, przez ALVO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. i ALVO Medical Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Południowa 21A, 64-030 Śmigiel, Polska, do celów rekrutacji.

    Administratorem danych jest ALVO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. i ALVO Medical Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Południowa 21A, 64-030 Śmigiel, Polska.

    Masz prawo dostępu do treści swoich danych i prawo do ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do zrealizowania celu przetwarzania danych-przeprowadzenia rekrutacji w ALVO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. i ALVO Medical Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Południowa 21A, 64-030 Śmigiel, Polska.

    Twoje dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom.

    Informujemy, że kontaktujemy się tylko wybranymi kandydatami.