Poprzez kliknięcie w przycisk aplikowania wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji (zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)).
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk

Italmec Sp. z o.o.

  • Sosnowiec

    Sosnowiec, śląskie
  • ważna jeszcze miesiąc
    do: 23 paź 2022
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Montaż i uruchamianie instalacji elektrycznych maszyn i urządzeń przemysłowych;

  • Szukanie błędów i rozwiązywanie problemów;

  • Ogólna kontrola, testowanie i prace weryfikacyjne ;

  • Znajomość sterowników PLC Siemens;

  • wykonywanie prac instalacyjnych i przyłączeniowych;

  • montaż tras kablowych oraz układanie kabli;

  • uruchomienia maszyn u klienta.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy jako Elektronik

  • Wykształcenie inżynier elektronik;

  • Znajomość języka angielskiego;

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Praktyczna umiejętność obsługi narzędzi ręcznych oraz elektronarzędzi;

  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną, umiejętność czytania schematów elektrycznych;

  • Zaangażowanie w rozwiązywanie bieżących problemów;

  • Samodzielność, dokładność, dobra organizacja pracy.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy przy montażu i składaniu maszyn

  • Znajomość obsługi frezarki i tokarki

To oferujemy

  • Pracę w zmotywowanym i dynamicznym zespole,

  • Przyjazną atmosferę w pracy,

  • Ciekawą pracę z możliwością zdobywania nowych doświadczeń,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności kandydata.

Firma Italmec, założona w 2006 roku, działa w sektorze ciągnienia drutu stalowego, oferując swoim klientom pełną gamę maszyn i urządzeń.

Przewiń do profilu firmy