Oferta pracy

Elektryk - Specjalista ds. Ofertowania

AMATECH - AMABUD Elektrotechnika Sp. z o.o.O firmie

  • Płock, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma AMATECH-AMABUD Elektrotechnika Sp. z o.o specjalizuje się w projektowaniu, doborze i produkcji rozwiązań z zakresu: oświetlenia awaryjnego, urządzeń w wykonaniu przeciwwybuchowym oraz elektrycznych systemów grzewczych. W związku z naszą działalnością, poszukujemy kandydatów i kandydatki na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Sporządzanie ofert technicznych i handlowych
  • Obsługa klienta
  • Doradztwo techniczne
  • Wsparcie działu handlowego

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (elektryczne, elektrotechniczne)
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Praktyczna znajomość programu AutoCAD
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę z ciekawymi i nowoczesnymi projektami
  • Nowoczesne i komfortowe narzędzia niezbędne do wykonywania zadań na stanowisku
  • Szkolenia zawodowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy