Oferta pracy

Elektryk - Specjalista ds. Pomiarów

Dussmann Polska Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dussmann Polska Sp. z o.o. jest międzynarodową firmą usługową zajmującą się zarządzaniem i eksploatacją instalacji technicznych.

Aktualnie do Działu Facility Management poszukujemy pracowników na stanowisko:
ELEKTRYK / Specjalista ds. Pomiarów

Oferujemy:

  • pracę w obiekcie przemysłowo magazynowym z częścią biurową, lidera branży, rozpoznawalnej światowej marki
  • jednozmianowy elastyczny tryb pracy (poniedziałek – piątek)
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • umowę o pracę oraz benefity pozapłacowe (szkolenia, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, pakiet sportowy)
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy

Wymagania:

  • uprawnienia Grupa 1 E i D do 20kV (pozostałe mile widziane)
  • uprawnienia pomiarowe min. do 1kV
  • doświadczenie w organizacji i wykonywaniu pomiarów min. 5 lat
  • dobra organizacja czasu pracy, samodzielność, planowanie prac
  • zdolność do pracy na wysokości

Zadania:

  • planowanie i wykonywanie przeglądów oraz pomiarów instalacji elektrycznych
  • konserwacja urządzeń oraz instalacji elektrycznej i ogólnotechnicznej
  • raportowanie prac serwisowych
  • dbanie o satysfakcję klienta w zakresie wykonywanych prac serwisowych
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy