Ta oferta pracy jest nieaktualna od 288 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektryk

  • Środa Śląska, dolnośląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 30.01.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Jesteśmy wiodącą firmą chemiczną na świecie, ponieważ oferujemy inteligentne rozwiązania - dla naszych klientów i dla zrównoważonego rozwoju w przyszłości. Łączymy talenty ludzi z bardzo różnych dziedzin – na całym świecie. Dla Ciebie to szansa na skorzystanie z wielu możliwości. Dla nas liczy się Twoja skuteczność działania i osobowość. W BASF, kariera rozwija się w oparciu o możliwości.

Elektryk

Opis stanowiska:

•  Odpowiedzialność za przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przepisów związanych z ochroną środowiska i jakości w zakładzie.

•  Usuwanie bieżących awarii maszyn i instalacji w zakresie mechanicznym i pneumatycznym.

•  Prowadzenie przeglądów prewencyjnych, remontów maszyn i instalacji zgodnie z planem przeglądów.

•  Raportowanie awarii do bezpośredniego przełożonego.

•  Zgłaszanie środków zaradczych i usprawnień celem eliminacji problemów i awarii chronicznych.

•  Nadzór nad pracą urządzeń energetycznych.

•  Analiza programów z PLC i kamer.

•  Czynny udział w szkoleniach branżowych.

•  Przestrzeganie wewnętrznych przepisów i procedur.

•  Odpowiedzialność za powierzone mienie firmy.

•  Dbanie o porządek na podległym obszarze ( 5S ).

•  Zgłaszanie pomysłów mogących wpłynąć na usprawnienie wydajności, jakości (procesów, produktów) i bezpieczeństwa.

•  Współpraca z innymi działami w zakładzie.

Czego oczekujemy:

•  Wykształcenie min. średnie o profilu technicznym.

•  Doświadczenie w branży produkcyjnej – od 0 do 2 lat.

•  Praca na podobnym stanowisku – od 0 do 2 lat.

•  Uprawnienia energetyczne SEP E1/2/3; D1/2/3.

•  Uprawnienia do obsługi i konserwacji UTB.

•  Czytanie schematów pneumatycznych.

•  Czytanie schematów elektrycznych.

•  Obsługa, programowanie i diagnostyka sterowników PLC - poziom podstawowy.

•  Obsługa, programowanie i diagnostyka robotów przemysłowych  - poziom podstawowy.

•  Obsługa, programowanie i diagnostyka systemów wizyjnych - poziom podstawowy.

•  Obsługa, programowanie i diagnostyka układów napędowych - poziom podstawowy.

•  Obsługa rozdzielni elektrycznych NN i SN.

•  Znajomość oprogramowania CAD.

•  Obsługa systemu CMMS.

•  Wiedza z zakresu Lean Manufacturing (Kaizen, 5S)  - poziom podstawowy.

•  Znajomość metodyk rozwiązywania problemów QRQC.

•  Obsługa MS Excel  - poziom podstawowy.

Co oferujemy:

•  Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia, w tym szeroki pakiet dodatków socjalnych.

•  Atrakcyjne i bezpieczne miejsce pracy w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym.

•  Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej częścią międzynarodowego koncernu chemicznego.

•  Wsparcie przy relokacji.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się