Elektryk

  • Komorniki (pow. średzki), Środa Śląska, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 20.03.2019
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 19.04.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Eldisy Polska Sp. z o.o. produkująca uszczelki gumowe i pochodne produkty dla branży automotive, budowlanej i agd poszukuje doświadczonego kandydata na stanowisko:

    Elektryk
    Miejsce pracy: Komorniki (Środa Śląska)

    Główne zadania:

    • Usuwanie awarii maszyn produkcyjnych, towarzyszących i instalacji ogólnych obiektu,
    • Wykonywanie prac prewencyjnych, remontów i modernizacji,
    • Opieka nad maszynami w powierzonym obszarze produkcyjnym,
    • Rejestracja prac w komputerowym systemie wspierającym pracę działu,
    • Udział w analizie przyczyn powstawania awarii,
    • Współpraca z innymi działami w celu skutecznego prowadzenia działań prewencyjnych i naprawczych.

    Wymagania:

    • Minimum zawodowe o specjalności elektryka, mechatronika lub elektromechanika,
    • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku elektryka w dziale UR,
    • Podstawowa znajomość budowy maszyn i urządzeń,
    • Uprawnienia SEP do 1 kV w zakresie eksploatacji (możliwe odnowienie uprawnień na koszt pracodawcy),
    • Umiejętność czytania schematów elektrycznych,
    • Gotowość do pracy zmianowej.

    Oferujemy:

    • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
    • Wsparcie w realizowaniu pasji,
    • Dodatkowe świadczenia (m.in. świadczenia pieniężne na święta, wyprawka szkolna dla dzieci pracowników, ubezpieczenie na życie, karta sprotowo-rekreacyjna),
    • Szeroki dostęp do profesjonalnych szkoleń i wydarzeń branżowych.

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez spółkę Eldisy Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Komornikach (55-300), ul. Polna 27, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego w sądzie rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu IX Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000229644, NIP: 9131550705, REGON: 022004572 na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko zawarte w ogłoszeniu”.

    Jeśli wyraża Pani/ Pan również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji również, proszę o dołączenie dodatkowej zgody o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Eldisy Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Komornikach (55-300), ul. Polna 27, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego w sądzie rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu IX Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000229644, NIP: 9131550705, REGON: 022004572 na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska”.

    W każdym czasie może Pani/Pan cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem: [email protected]