Oferta pracy

Elektryk

Pfeifer & Langen PolskaO firmie

Pfeifer & Langen Polska

Mieczysława Niedziałkowskiego 27

Środa Wielkopolska

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad poprawną pracą aparatów, urządzeń i instalacji elektrycznej

  • diagnozowanie, wykrywanie oraz usuwanie uszkodzeń urządzeń i instalacji elektroenergetycznych

  • okresowe przeglądy maszyn, urządzeń i instalacji

  • śledzenie najnowszych technologii i dostosowywanie do nich systemów firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe o profilu elektrycznym

  • doświadczenie w pracy na stanowisku elektryka

  • uprawnienia elektryczne eksploatacyjne Gr. 1 (mile widziane)

  • gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych

  • szkolenia wprowadzające na stanowisko

  • pakiet socjalny

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

Znacie nas przede wszystkim jako producenta marki Diamant - lidera branży cukrowniczej. Od 150 lat osładzamy codzienność naszymi produktami. Rozwijamy się dzięki naszym pracownikom. Doceniamy ich zaangażowanie, dbamy o bezpieczeństwo i satysfakcję.

Przewiń do profilu firmy