Oferta pracy

Elektryk

Adecco Poland Sp. z o.o.

  • Środa Wielkopolska

    Środa Wielkopolska, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

Dla jednego z naszych Klientów, firmy produkującej maszyny i urządzenia

Twój zakres obowiązków

  • Instalacja elektryczna maszyn zgodnie ze schematem elektrycznym i listą części

  • Weryfikacja poprawności połącznia instalacji elektrycznych w maszynach

  • Wykonywanie testów VDE

  • Uczestnictwo w projektach optymalizacyjnych

Wymagania pracodawcy

  • Uprawnienia SEP

  • Umiejętności manualno - montażowe

  • Znajomość schematów elektrycznych pozwalających na samodzielne wykonywanie połączeń

  • Zdolność przeprowadzania pomiarów elektrycznych

Pracodawca oferuje

  • Umowę o pracę stałą (zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy)

  • Premie frekwencyjną

  • Pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna oraz karnet sportowy)

  • Premia za polecenie pracowników

  • Pracę w systemie II zmian