Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk

Multilayer Pipe Company Sp. z o.o.O firmie

  • Strzelin

    Strzelin, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • bieżący nadzór nad prawidłowym działaniem systemów elektrycznych,

  • wykonywanie okresowych przeglądów prewencyjnych maszyn i urządzeń w zakresie elektrycznym,

  • sprawne identyfikowanie i usuwanie awarii,

  • udział w projektach związanych z uruchamianiem nowych urządzeń bądź rekonfiguracji istniejących,

  • wykonywanie prac konserwacyjnych w zakresie elektryki.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie o profilu elektrycznym,

  • wiedza z zakresu elektroniki i mechaniki,

  • uprawnienia SEP E1,

  • umiejętność diagnozowania przyczyn awarii,

  • umiejętność korzystania z urządzeń pomiarowych,

  • chęć do zdobywania wiedzy i doświadczenia zawodowego w nowoczesnym przedsiębiorstwie produkcyjnym.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwość rozwoju zawodowego w warunkach zaawansowanej technologii,

  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych (w tym prywatną opiekę medyczną),

  • wysoki standard bezpieczeństwa pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

Multilayer Pipe Company Sp. z o.o.

Multilayer Pipe Company to jeden z największych europejskich producentów rur z polietylenu. Od ponad 20 lat oferujemy produkty najwyższej jakości do instalacji wewnątrz budynków w systemach ogrzewania, chłodzenia, transportu wody pitnej i sanitarnej.

Więcej informacji o firmie: www.mpc.pl

Zwiąż swoją przyszłość zawodową z firmą Multilayer Pipe Company Sp. z o.o.

Nasz zespół czeka na Ciebie!

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko w dziale utrzymania ruchu: Elektryk.

Przewiń do profilu firmy