Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk

MAR-TECH

3 0006 000 brutto / mies.
  • Sucha Beskidzka

    Sucha Beskidzka, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • pracodawca nie wymaga CV

Twój zakres obowiązków

  • naprawa maszyn, urządzeń od strony układów elektryki i sterowania,

  • montaż tras kablowych oraz okablowania na modernizowanych maszynach,

  • identyfikowanie i zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne do konserwowanych/ naprawianych urządzeń,

  • wykonywanie prac modernizacyjnych oraz wdrożeniowych z automatyki/elektryki,

  • dbałość i aktualizowanie dokumentacji technicznej, instrukcji, schematów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne, średnie lub wyższe, preferowane: Automatyka, Elektrotechnika lub pokrewne,

  • doświadczenie na ww. stanowisku,

  • uprawnienia SEP do 1kV,

  • prawo jazdy kat. B,

  • znajomość rysunku technicznego i schematu elektrycznego,

  • umiejętność analizowania, diagnozowania i podejmowania decyzji podczas naprawy układów elektrycznych i automatyki,

  • wiedza z zakresu budowy i zasad działania maszyn elektrycznych,

  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, dobra organizacja własnej pracy,

  • dyspozycyjność - praca zarówno stacjonarna, jak i w delegacji krajowej - zależnie od realizowanego projektu (50 na 50%)

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od posiadanych umiejętności i doświadczenia,

  • pracę w rozwijającej się firmie, w oparciu o umowę o pracę,

  • premie świąteczne,

  • uczestnictwo w realizacji dużych i ciekawych projektów,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • przyjazną atmosferę oraz dużą samodzielność w działaniach.

O nas

Jesteśmy producentem systemów automatyki dedykowanych m.in. do sterowania węzłami betoniarskimi, zakładów prefabrykacji i urządzeń związanych z przetwarzaniem betonu.