Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk

HR BIZNES sp. z o.o.

umowa o pracę
7 50012 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
5 5008 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Suchy Las (pow. poznański)

    Suchy Las (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 25
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + prowizja + delegacje + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • montaż instalacji elektrycznych, tras kablowych

  • montaż inwerterów wraz z zabezpieczeniami po stronie AC i DC

  • montaż konstrukcji stalowych i aluminiowych

  • wykonywanie uziemienia

  • konfigurowanie i uruchamianie systemów

  • oferta pracy skierowana również dla osób, które chcą nauczyć się zawodu i zdobyć cenne doświadczenie.

Nasze wymagania

  • zaangażowanie w powierzone obowiązki

  • komunikatywna znajomość j. polskiego dla osób z UK

  • punktualność

  • umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność diagnozowania przyczyn usterek, zmysł techniczny

  • doświadczenie w pokrewnych branżach - mile widziane

  • uprawnienia SEP E i D do 1kV - mile widziane

  • prawo jazdy kat. B - mile widziane

  • uprawnienia elektryczne SEP (mile widziane) lecz niekonieczne

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą

  • możliwość zatrudnienia również w oparciu o działalność B2B

  • wynagrodzenie od 5500 netto/mc do 8000zł netto/c- uzależnione od doświadczenia

  • wyjazdy służbowe- delegacje na terenie całej Polski (min.3 tygodnie od pon-pt w delegacjach) częściowo na miejscu - Poznań i okolice (1 tydzień)

  • pracę od poniedziałku do piątku (soboty dla chętnych) po 8-10 godz. dziennie

  • wsparcie techniczne oraz możliwość rozwoju pracę w zgranym zespole

  • szkolenie w zakresie systemów fotowoltaicznych

  • szkolenie w pracach elektrycznych

O nas

HR Biznes Sp. z o.o. (KRAZ 22257), to zespół doświadczonej kadry, zajmującej się pozyskiwaniem najlepszych pracowników na rynku polskim.

W związku z rozwojem firmy naszego Klienta z branży fotowoltaicznej poszukujemy Elektryków.

Jeżeli jesteś początkującym Elektrykiem i interesujesz się tematyką koniecznie zgłoś swoją aplikacje.