Logo Pracuj.pl

Elektryk

InPro electric Sp. z o.o.O firmie

  • świętokrzyskie
    świętokrzyskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie prac związanych z montażem instalacji elektrycznych w fabrykach samochodowych
  • układanie tras kablowych
  • wykonywanie nowych instalacji elektrycznych
  • przebudowa istniejących instalacji elektrycznych
  • montaż elektryczny sprzętu związanego z przemysłem samochodowym

Nasze wymagania

  • gotowość do wyjazdów służbowych w kraju i za granicę
  • minimum roczne doświadczenie w pracy jako elektryk w przemyśle samochodowym
  • aktualne uprawnienia SEP 1kV
  • podstawowa wiedza z zakresu elektryki, elektrotechniki, elektroniki
  • czynne prawo jazdy kategorii B

Mile widziane

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

To oferujemy

  • umowę o pracę z jasno określonymi zasadami wynagrodzenia
  • dostęp do innowacyjnej wiedzy i technologii
  • pracę w międzynarodowej firmie o globalnym zasięgu
  • praca w systemie wyjazdowym (delegacja)
  • aktualne projekty: Braunschweig, Wolfsburg, Hannover (Niemcy)
  • system delegacyjny oparty na jasnych zasadach
  • niezbędne narzędzia potrzebne do realizacji powierzonych zadań
  • ciągły rozwój zawodowy
  • wsparcie w relokacji (biuro w Katowicach)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • spotkania integracyjne
  • pełne ubezpieczenie zagraniczne
  • dofinansowanie do nauki języka niemieckiego
  • wewnętrzne kursy i certyfikowane szkolenia zawodowe

InPro electric Sp. z o.o.

Jesteśmy globalną firmą zajmującą się automatyzacją i robotyzacją przemysłowych linii produkcyjnych. Oferujemy wsparcie w obszarze konstrukcji, rozruchów, programowania sterowników PLC, robotów przemysłowych

on-line/off-line, oraz montażu i instalacji elektrycznych.

Dowiedz się więcej na www.inpro-electric.pl

Elektryk, świętokrzyskie