Logo Pracuj.pl

Elektryk

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA "KOLEJARZ"O firmie

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA "KOLEJARZ"

9 Maja 17

Szczecin

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie zleconych robót w pomieszczeniach ogólnego użytku, pralnie, suszarnie, piwnice, klatki schodowe,
  • wykonywanie napraw wewnątrz lokali użytkowych tj. do zabezpieczeń bezpiecznikowych,
  • konserwacja, naprawa, wymiana żarówek w lampach parkowych,
  • zamawianie niezbędnych materiałów potrzebnych do bieżącej konserwacji oraz usuwania awarii,
  • wykonywanie innych czynności i poleceń przełożonego, zgodnie z posiadanymi kwalifikacjami oraz tematycznie związanych z zakresem obowiązków.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum zasadnicze,
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3m,
  • umiejętności manualne,
  • łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • uprawnienia elektryczne na stanowisku eksploatacji.

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • stabilne zatrudnienie, umowę o pracę po 3-miesięcznym okresie próbnym,
  • świadczenia socjalne,
  • wynagrodzenie do negocjacji w zależności od posiadanych uprawnień oraz doświadczenia zawodowego.

Benefity

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Kolejarz” w Szczecinie zatrudni na stanowisko : elektryka.

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane prosimy o :

przesyłanie CV klikając w przycisk "Aplikuj szybko"

lub złożenie w siedzibie firmy SM „Kolejarz” w Szczecinie ul. 9 Maja 17

Kontakt telefoniczny 91-44-10-837, 606 737 783

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Oferty należy składać do dnia 31.05.2021 r.

Elektryk, 9 Maja 17, Szczecin