Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk

WEJHER SOLUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Szwecja

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • montaż tras kablowych

  • ciągnięcie i układanie kabli elektrycznych oraz przewodów sterowniczych

  • podłączanie urządzeń elektrycznych

  • montaż warsztatowy rozdzielni elektrycznych i szaf sterowniczych

  • rozruch instalacji elektrycznych oraz układów sterowania i automatyki

Nasze wymagania

  • wykształcenie elektryczne

  • kilkuletnie doświadczenie w zawodzie

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych

  • aktualne uprawnienia SEP

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • samodzielność i odpowiedzialność w realizacji zadań

  • zdolność do pracy na wysokości

  • znajomość aparatury kontrolno-pomiarowej będzie dodatkowym atutem

  • prawo jazdy kat. B

  • umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowym środowisku

  • wynagrodzenie ze stawką godzinową + diety

  • zakwaterowanie + dojazd

O nas

Wejher Solution Sp. z o.o. jest polską firmą działającą na rynku krajowym

i zagranicznym w branży leasingu pracowniczego. Głównym obszarem działalności jest Europa Środkowa i Kraje Skandynawskie.