Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk - Technik serwisu

Pneumatik SAO firmie

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ważna jeszcze 23 dni
    do: 19 sie 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Montaż, konserwacja, naprawa urządzeń (sprężarki, osuszacze sprężonego powietrza),

  • Rozruch urządzeń sprężonego powietrza,

  • Montaż instalacji elektroenergetycznych,

  • Montaż aparatury kontrolno-pomiarowej,

  • Montaż instalacji teletechnicznych.

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy w delegacji,

  • Dyspozycyjność,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Uprawnienia SEP min. do 1 kV,

  • Wykształcenie zawodowe lub techniczne o specjalności elektryka,

  • Umiejętność pracy na komputerze.

Mile widziane

  • Znajomość zagadnień z zakresu chłodnictwa,

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Szkolenia techniczne,

  • Niezbędne narzędzia pracy.

Pneumatik SA

Pneumatik S.A. jest jedną z wiodących firm w zakresie techniki sprężonego powietrza w Polsce. Dostarczamy swoim klientom pełną gamę sprężarek i urządzeń do uzdatniania sprężonego oraz oferujemy szeroki wachlarz usług m.in. serwis i montaż urządzeń.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje