Logo Pracuj.pl

Elektryk - Technik serwisu

Pneumatik SAO firmie

  • podlaskie
    podlaskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Montaż, konserwacja, naprawa urządzeń (sprężarki, osuszacze sprężonego powietrza),
  • Rozruch urządzeń sprężonego powietrza,
  • Montaż instalacji elektroenergetycznych,
  • Montaż aparatury kontrolno-pomiarowej,
  • Montaż instalacji teletechnicznych.

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy w delegacji,
  • Dyspozycyjność,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Uprawnienia SEP min. do 1 kV,
  • Wykształcenie zawodowe lub techniczne o specjalności elektryka,
  • Umiejętność pracy na komputerze.

Mile widziane

  • Znajomość zagadnień z zakresu chłodnictwa,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Szkolenia techniczne,
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Pneumatik S.A. jest jedną z wiodących firm w zakresie techniki sprężonego powietrza w Polsce. Dostarczamy swoim klientom pełną gamę sprężarek i urządzeń do uzdatniania sprężonego oraz oferujemy szeroki wachlarz usług m.in. serwis i montaż urządzeń.

Elektryk - Technik serwisu, podlaskie