Elektryk/ Technik Utrzymania Ruchu Automatyk, Mechanik, Elektromechanik

Deceuninck Poland Sp. z o.o.

  • Poznańska 34, Jasin (pow. poznański)
    Jasin (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Praca zmianowa:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Poznańska 34

Jasin (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie prawidłowego stanu maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • Wykonywanie przeglądów okresowych urządzeń

  • Dokonywanie napraw prewencyjnych i interwencyjnych z zakresu utrzymania ruchu

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie techniczne (elektryczne, mechaniczne)

  • Uprawnienia elektryczne do 1 kV (warunek konieczny)

  • Posiadanie uprawnień na wózki widłowe (mile widziane)

  • Samodzielność, umiejętność rozwiązywania problemów

  • Dyspozycyjność (praca zmianowa)

Mile widziane

  • uprawnienia spawalnicze lub/i doświadczenie związane z automatyką

To oferujemy

  • Zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie w oparciu o umowę o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia oraz system premiowania (premia za frekwencję, produktywność),

  • Bogaty pakiet benefitów m.in. dofinansowanie do posiłków, opieka medyczna Medicover, nagroda za polecenie pracownika, ubezpieczenia grupowe, wczasy pod gruszą, nagrody okolicznościowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Deceuninck, nieprzerwanie od 80 lat jest jednym z wiodących producentów systemów profili okiennych i drzwiowych z PVC oraz materiałów kompozytowych.

Jesteśmy kojarzeni z wyjątkową jakością produktów i usług, innowacyjnością i troską o środowisko naturalne. Ale to nie wszystko. Nasz rozwój nie był by możliwy, gdyby nie zespół. To utalentowani, zaangażowani i zmotywowani pracownicy są podstawą naszego sukcesu, dlatego dla nich i dzięki nim zmieniamy się na lepsze.

Przewiń do profilu firmy