Elektryk - Technik Utrzymania Ruchu

Sonko Sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Wykonanie przeglądów, napraw, konserwacji instalacji i urządzeń elektrycznych celem ich prawidłowego funkcjonowania oraz spełnienia warunków BHP i p. poż.

  • Aktywne uczestnictwo w projektach modernizacyjnych i optymalizacyjnych.

  • Montaż instalacji elektrycznych.

  • Lokalizacja uszkodzeń oraz ich naprawa.

Nasze wymagania

  • Uprawnienia SEP do 1kv.

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych.

  • Wykształcenie kierunkowe – elektryczne.

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • Pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Zatrudnienie na pełny etat, na umowę o pracę bezpośrednio przez firmę.

  • Stabilność zatrudnienia.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobywanie nowych doświadczeń.

  • Pakiet benefitów.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie do obiadów

Brzmi ciekawie?

Nie zastanawiaj się – APLIKUJ!

Co dalej?

Zapoznamy się z Twoją aplikacją.

Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

W Sonko Sp. z o.o. od ponad 30 lat mamy jeden cel - dostarczać zdrowe i smaczne produkty z najwyższej jakości składników!

Zaczęliśmy kiełkować jako mała firma rodzinna w 1989, by z biegiem lat rozkwitnąć do roli lidera na polskim rynku zdrowej żywności.

Ponad 20 lat temu, z Wrocławia wyjechały nasze pierwsze ryże oraz kasze. Dziś pracujemy w jednym z największych i najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych w Bielanach Wrocławskich. Dzięki temu nasza zdrowa żywność dociera zarówno w najdalsze zakątki Polski, jak i za granicę.

Nieustannie się rozwijamy i nie zatrzymujemy się stawiając na innowacyjne rozwiązania!

Przewiń do profilu firmy