Oferta pracy

Elektryk/Tester

KK Wind Solutions Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Goleniowska 62, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

KK Wind Solutions Polska Sp. z o.o.

Goleniowska 62

Szczecin

Twój zakres obowiązków

W KK Wind Solutions produkujemy rozdzielnice elektryczne dla gigantów branży energetyki wiatrowej. Nasze rozdzielnice sterują pracą turbin wiatrowych.

Do zespołu testerów elektrycznych poszukujemy osób otwartych na nowinki technologiczne i rozwój !

Nasze wymagania

  • wiedzy elektrycznej (wymagane wykształcenie techniczne kierunkowe, mile widziane wykształcenie wyższe - Elektrotechnika)

  • umiejętności pracy zespołowej

  • uprawnień elektrycznych do lub powyżej 1kV (do 15kV)

  • chęci do działania i rozwiązywania problemów

  • podstawy pakietu MS-Office

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat,

  • ciekawą pracę stacjonarną, polegającą na testowaniu rozdzielnic elektrycznych produkowanych w zakładzie,

  • atrakcyjny pakiet ubezpieczeń dla Ciebie i Twojej rodziny,

  • paczki na święta i zabawy mikołajkowe dla Twoich dzieci,

  • nowoczesne narzędzia pracy (w tym jedyna w Polsce komora do testów elektrycznych),

  • udział w międzynarodowych projektach (Dania),

  • dodatkowe 10 min przerwy,

  • pakiet sportowy w atrakcyjnej cenie.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Jeśli stawiasz na rozwój, pomożemy Ci:

  • nauczyć się języka obcego

  • dofinansujemy Twoje studia

  • pokażemy ścieżkę rozwoju wewnętrznego