Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk

JOY GLOBAL (POLAND) Sp. z o. o.O firmie

JOY GLOBAL (POLAND) Sp. z o. o.

Murarska 20

Tychy

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Elektryk
Siedziba: Tychy

Zakres obowiązków:

  • Montaż elementów elektrycznych, podzespołów i urządzeń w produkowanych maszynach,
  • Instalacja w maszynie oprzewodowania sterowniczego oraz siłowego,
  • Montaż i podłączanie czujników, silników i innych urządzeń wyposażenia maszyn,
  • Testy, pomiary oraz sprawdzenie poprawności działania maszyn i urządzeń,
  • Rozwiązywanie problemów technicznych, związanych ze sprawnością działania produkowanych urządzeń
  • Aktywny udział w realizacji produkcji i remontów,
  • Realizowanie istniejących procedur technologicznych,
  • Modyfikacje i adaptacje istniejących projektów pod kątem wymagań klienta.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne (profil: automatyka, elektronika, elektryka),
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego i schematów elektrycznych,
  • Uprawnienia SEP (lub równoważne): Eksploatacja - Grupa 1,
  • Odpowiedzialność za przestrzeganie zasad bezpieczeństwa pracy,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dyspozycyjność pracy w systemie zmianowym.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy związanej z budową lub eksploatacją maszyn górniczych,
  • Znajomość urządzeń przemysłowych oraz zasad ich działania,
  • Doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę w międzynarodowej rozwijającej się firmie,
  • Możliwość szkolenia i rozwoju zawodowego,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • ZFŚS,
  • Korzystne i stabilne warunki zatrudnienia.

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie aplikacji zawierających CV na adres:
Joy Global (Poland) Sp. z o.o.
43-100 Tychy, ul. Murarska 20

lub za pomocą przycisku Aplikuj

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do JOY GLOBAL (POLAND) Sp. z o. o. (Pracodawca), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

z dopiskiem w temacie: Elektryk

Ogłoszenie archiwalne