Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk

K-FLEX POLSKA Sp. z o.o.

  • Uniejów

    Uniejów, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Montaż instalacji elektrycznych w obszarze przemysłowym (szafy sterownicze i podzespoły)

  • Praca na podstawie schematów elektrycznych

  • Montaż podsystemów i podzespołów na linii produkcyjnej

  • Usuwanie usterek

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne (elektryk, elektrotechnik lub pokrewne)

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu na stanowisku elektryk/elektromonter lub podobne

  • Mile widziane uprawnienie SEP - E do 1KV

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się spółce;

  • Stabilne warunki zatrudnienia;

  • Przyjazną atmosferę pracy;

  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego;

  • Pakiet benefitów pozapłacowych;

  • Niezbędne narzędzia pracy.

O nas

K-FLEX POLSKA Sp. z o.o. jest częścią grupy L`ISOLANTE K-FLEX.

Oferujemy izolacje techniczne z kauczuku syntetycznego przeznaczone dla: chłodnictwa, klimatyzacji, wentylacji, ogrzewnictwa w tym techniki solarnej, instalacji sanitarnych, przemysłowych, chemicznych oraz instalacji gazów technicznych. Ponadto oferujemy materiały do walki z hałasem i innych wszechstronnych zastosowań akustycznych.

Naszym klientom proponujemy rozwiązania z zakresu techniki izolacyjnej spełniające najwyższe wymagania techniczne, tworząc jednocześnie bardzo dogodny serwis – prosty sposób zamawiania, dostępność do produktów na terenie całego kraju, szybkie dostawy w dowolne miejsce w Polsce, łatwość uzyskania porady czy pomocy technicznej.

Aktualnie do naszego zespołu w Wieleninie Kol. (okolice Uniejowa)

poszukujemy osób na stanowisko: Technolog.