Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektryk utrzymania ruchu

  • Biskupiec, warmińsko-mazurskie
  • 11-300 Biskupiec-Kolonia Druga, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 2019-08-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    • Działanie zamiast mówienia.
    • Stabilność która pozwala nam na rozwój.
    • Satysfakcje z dostarczania tego o czym mówimy.

    Wymagania:

    • Wykształcenie średnie kierunkowe (Elektryk, Elektromechanik, Mechatronik, Automatyk)
    • Doświadczenie z zakresu obsługi instalacji elektrycznych maszyn i automatyki przemysłowej
    • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Dobre umiejętności organizacyjne
    • Umiejętność obsługi komputera
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego / niemieckiego uważana będzie za dodatkowy atut
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Otwartość i zdolność rozwiązywania problemów

    Obowiązki:

    • Utrzymanie w ruchu instalacji, maszyn, urządzeń i linii produkcyjnych w obszarze elektrotechniki i automatyki
    • Obsługa specjalistycznych narzędzi diagnostycznych
    • Montaż maszyn i elementów elektrycznych zgodnie z wymaganiami
    • Przeglądy okresowe i bieżące naprawy maszyn i instalacji
    • Raportowanie wykonanych zadań

    Oferujemy:

    • Kompleksowy program wdrożenia
    • Ciągły rozwój zawodowy
    • Dynamiczne i zróżnicowane stanowisko pracy

    Wyślij swoje CV za pomocą Aplikuj